• Ваш кошик порожній!

Метафоричні карти Дідусиної казки Івженко Інна

Артикул:01027013
Немає відгуків
Метафоричні карти Дідусиної казки Івженко Інна
650 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Метафоричні карти Дідусиної казки Івженко Інна

Метафоричні асоціативні картинки (МАК) – це універсальний інструмент арт-терапії, який ефективно використовується психологами, соціальними працівниками, психотерапевтами, викладачами та ін. в індивідуальній та груповій роботі.

«Особисто мені захотілося пов'язати ці малюнки з казкою, тому що казки дають кожній людині те, що необхідно: свободу думок, бажань, дій, почуттів. Казки допомагають дітям і дорослим подолати страхи, невпевненість, допомагають фантазувати, приймати нестандартні рішення та розуміти, що можна досягти, якщо є бажання». (Інна Івженко).

Як написано в інструкції до колоди: «Метафоричні асоціативні карти «Дідусині казки» створені для роботи з дорослими та дітьми з метою розвитку асоціативного мислення, творчих здібностей, регулювання емоційного стану та вдосконалення взаємодії з навколишнім світом».

Назва колоди говорить сама за себе! Казкові, теплі, чудові картинки! Звичайно, вони занурюють нас у світ снів, фантазій та казок. Особисто для мене це спогади про дитинство, про віру в чудеса, про моменти безмежного щастя. У ті моменти, коли оживали казки. Зараз, з часом, багато років працюючи з дітьми та їхніми батьками, я знаю, що казки нікуди не йдуть. Вони завжди із нами. Вони допомагають і дорослим, і дітям подолати страхи, вирішити свої проблеми, підказати у питанні вибору, навчать приймати рішення, допоможуть знайти вихід із нелегких ситуацій, було б бажання.

Тому варіантів використання колоди «Дідусині казки» безліч.Це і діагностика емоційного стану, страхів, пошук ресурсів, корекція поведінкових порушень та багато іншого. Їх можна застосовувати і у групових заняттях, і на індивідуальній зустрічі. Вік – будь-який! Дітям ці малюнки дуже подобаються. Чесно скажу, дорослим теж! Усім, кому я запропонувала ці карти були в захваті. Говорили про те, що таке занурення у дитинство, у казку та теплоту давно не відчували.

Карти виконані дуже талановитим (на мою думку) художником. Автор продумав до дрібниць кожну картинку. Їх можна розглядати довго, щоразу знаходячи відгук у таємних куточках своєї душі.

За допомогою цієї колоди чудово складати казки (це і зрозуміло). Тут варіантів безліч - витягувати по одній карті (скільки клієнту треба) і розповідати казку від імені своєї проблеми; казку розповідати "по колу" (у групі), витягаючи по одній карті; казку про самого героя (клієнта), вибираючи картинки, які відгукуються клієнту; казка за запропонованим психологом алгоритмом; казки - як "місток" між актуальним станом та бажаним.

Автор: Інна Івженко

Художник: Віктор Низовцев

Художній редактор: Тетяна Ласа

- Кількість картинок - 50 шт.

- Розмір: 12 х 8 см.

— Додається інструкція щодо використання українською та російською мовами

 

Автор
Ивженко Инна
Комплектація
50 карт + инструкция
Країна виробник
Украина
Мова
Українська
Розмір мапи
12 х 8 см

Відгуки Метафоричні карти Дідусиної казки Івженко Інна

Рекомендовані товари

01027025
Tandoo Метафоричні асоціативні карти

Комплект метафоричних карт TANDOO складається з: 99 карт із зображеннями ситуацій із жи..

01027052
Метафоричні карти Я та емоції Н. Дубашидзе, Н. Рубель

"Я І ЕМОЦІЇ" - це набір метафоричних асоціативних карт для використання в психотерапевтичн..

Метафоричні карти Дідусиної казки Івженко Інна