• Ваш кошик порожній!

Метафоричні карти "Таємниця жіночої природи". Олександр та Наталія Андрушко

Артикул:01027003
Немає відгуків
1000 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Метафоричні карти "Таємниця жіночої природи". Олександр та Наталія Андрушко

Колода метафоричних асоціативних карток. Ідея створення цієї колоди полягає в тому, щоб підібрані метафоричні образи жінок могли допомогти клієнту побачити певний аспект її внутрішньої сили, таланту, здібностей, схильності до творчої реалізації. Дана колода метафоричних асоціативних карток розроблена спеціально для психологічної трансформаційної настільної гри «Богіні Долі», але може також використовуватися в роботі з клієнтом окремо від психологічної трансформаційної настільної гри «Богіні Долі». Жінка – велике Творіння Творця, непізнана Таємниця та сакральна сила природи. Жінки такі різні, такі дивовижні і чудово красиві у своєму природному прояві. Однак, досить часто жінка живе з повною відсутністю емоційного контакту з самою собою. Жінка звикла тягнути на собі надмірні навантаження зобов'язань і покарань, не поділяючи їх на особисті та чужі.

 

Комплектація
Упаковка: картонна коробка "слайдер"; Кількість карток: 55 шт.; Розмір карток: 8*12 см.; Ламінація: матова ламінація із боку зображення; Інструкція: у коробці карт знаходиться інструкція з роботи з колодою.
Країна виробник
Україна
Мова
російська

Відгуки Метафоричні карти "Таємниця жіночої природи". Олександр та Наталія Андрушко

Метафоричні карти "Таємниця жіночої природи". Олександр та Наталія Андрушко Метафоричні карти "Таємниця жіночої природи". Олександр та Наталія Андрушко Метафоричні карти "Таємниця жіночої природи". Олександр та Наталія Андрушко Метафоричні карти "Таємниця жіночої природи". Олександр та Наталія Андрушко