• Ваш кошик порожній!

Neo 75 tab Charak Нео Чарак

Артикул:0701138
Немає відгуків
Neo 75 tab Charak Нео Чарак
150 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Neo 75 tab Charak Нео Чарак

Ефективний засіб при простатиті, статевої слабкості, чоловічому безплідді, полюції, енурезі. Аюрведичний препарат для чоловічого здоров'я. Ефективно використовується для усунення передчасного сім'явиверження і нічних полюцій. Нео сприяє заспокоєнню нервової системи, зменшення збудливості церебральних і спинномозкових центрів, зниження нейромускульной і сексуальної чутливості, зменшення конгестии в геніталіях і простаті. Завдяки цим властивостям препарат також допомагає при дитячому нічному енурезі. Володіє відмінною ефективністю, яка зберігається тривалий час після завершення курсу прийому препарату.

                      Не має побічних ефектів і безпечний при тривалому застосуванні. Заспокоюючи нервову систему не пригнічує сексуальне бажання.

                     Показання до застосування: статева слабкість, імпотенція, гострий і хронічний простатит, аденома передміхурової залози, чоловіче безпліддя, знижена активність сперматозоїдів.

                   Спосіб застосування: по 2 таб. 2 рази в день, до їжі, протягом двох місяців у разі хронічних захворювань. При хронічному простатиті відмінно поєднується з відваром з Гокшура і Ашваганда (по 1/2 ч.л. два рази в день). При аденомі передміхурової залози разом з Нео використовують Шива Гутіку, Чандрапрабха Баті, Шиладжит або "Діамантову золу" (Хіра бхасма). Доза встановлюється лікарем. При чоловічому безплідді та статевої слабкості Нео поєднують з Чаванпраша або Ашваганда (по 1 / 2ч.л. Два рази на день). Також рекомендується проводити втирання кунжутного масла в область живота і пах.

                     Склад: кожна таблетка покрита сріблом і містить: Kapikachchhu (Mucuna pruriens) 56 мг. Kupilu shuddha (Strychnos nux-vomica) 20 мг. Hingul shuddha 8 мг. Muktashukti Bhasma 8 мг. Shilajit shuddha (Муміє) 8 мг. Vang Bhasma 2 мг. Loh Bhasma 2 мг. Екстракти: Shatavari (Asparagus racemosus) 35 мг. Yashtimadhu (Glycyrrhiza glabra) 8 мг. Bhavana, Palandu, Allium cepa 90 мг. Bhringaraj (Eclipta alba) 16 мг. Термін придатності: 3 роки. Дата виготовлення вказана на упаковці.

Відгуки Neo 75 tab Charak Нео Чарак

Рекомендовані товари

9400128
Himplasia Himalaya 30tab. Химплазия

За статистикою, кожен другий чоловік віком від 50 років звертається до лікаря з приводу ад..

0701166
Hira Bhasma 100 mg Алмазная зола

Попереджує ріст пухлин різного походження, включаючи злоякісні. Також має загальнозміцнююч..

Neo 75 tab Charak Нео Чарак