• Ваш кошик порожній!

Нетворкінг для інтровертів. Девора Зак

Артикул:0104436
Немає відгуків
Нетворкінг для інтровертів. Девора Зак
380 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Нетворкінг для інтровертів. Девора Зак

Про що ця книга

Ця книга руйнує стереотипи щодо інтровертів — вони зовсім не обов'язково сором'язливі чи антисоціальні. Навпаки, вони схильні до аналізу, обмірковуючи кожне своє слово. Вони чітко фокусуються на кількох речах, не намагаючись охопити все й одразу. І їм потрібно проводити певний час наодинці із собою для відновлення сил. Зазвичай інтроверти вважають, що нетворкінг – це не для них. Під керівництвом Девори Зак інтроверти не просто навчаться встановлювати ділові та особисті контакти, а й почнуть відчувати живий інтерес до цього процесу.

Для кого ця книга

Ця книга не лише для інтровертів, а й для тих, хто їх оточує. Вона допоможе їм зрозуміти одне одного.

Чому ми вирішили видати цю книгу

У книзі наводиться багато цінних порад і рекомендацій, які застосовуються до цілей нетворкінгу з урахуванням особливостей складу характеру інтровертів. У книзі також чимало повчальних прикладів багаторічного досвіду Девори Зак, які роблять книгу по-справжньому захоплюючим читанням.

Фішка книги

Девора Зак проаналізувала традиційні прийоми нетворкінгу і дійшла висновку, що вони створені для екстравертів. Тому вирішила написати книгу для тих, хто ненавидить нетворкінгу — для інтровертів. Вона перетворила нетворкінг на корисне і приємне заняття для тих, хто ненавидить галасливі вечірки, саморекламу та похвальбу, і воліє більшу частину часу проводити на самоті.

Від автора

До цього дня, наскільки мені відомо, книги про нетворкінгу писали для людей певного складу — для тих, хто спочатку схильний до цього заняття і радіє перспективі їсти закуски на галасливому заході, повному незнайомців. Здатність інтровертів мислити глибоко і ставити правильні питання дає їм перевагу під час створення по-справжньому близьких відносин. Глибокіше спілкування виводить відносини на зовсім новий рівень. Наш світ сповнений прекрасних починань, але, на жаль, звершень замало. Будь-яка людина може виховати в собі нові звички, але мало кому вдається перетворити намір на дію.


Автор
Девора Зак
Кількість сторінок
176
Мова
Російська
Обкладинка
Тверда

Відгуки Нетворкінг для інтровертів. Девора Зак

Нетворкінг для інтровертів. Девора Зак