• Ваш кошик порожній!

Купити Психологія жінки. Хорні К.

Артикул:01048955
Немає відгуків
Психологія жінки. Хорні К.
500 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Купити Психологія жінки. Хорні К.

Книга видатного німецько-американського психолога Карен Хорні включає одну з її найбільш популярних робіт "Психологія жінки".

У своїй знаменитій книзі Хорні намагається виправити однобічність психоаналітичної теорії, пов'язану з переважанням чоловічої точки зору на психологію, в тому числі психологію жінки. До сих пір "психологія жінок" розглядалася виключно з позиції чоловіків. Завдяки цьому традиційна психоаналітична картина жіночого розвитку ні на йоту не відрізняється від типових уявлень хлопчиків про дівчаток.

Автор показує однобічність і неспроможність цієї точки зору на жіночу психологію і показує багатогранність відносин між статями, розмірковує про те, як змінюються жінки, вибираючи собі заняття, які раніше вважалися чоловічими.

Книга торкається не тільки специфічні теми, такі як едипів комплекс, жіноча фригідність, соціальна нерівність жінок, комплекс кастрації, сексуальні розлади, але і більш загальні питання: вплив дитячих вражень на подальший психічний розвиток людини, відносини між статями, проблеми шлюбу, ставлення до материнства , особливості протікання вагітності, сексуальні відносини між чоловіками і жінками, чоловіча і жіноча вірність ...

Видавництво
Академічний проект
Кількість сторінок
240
Обкладинка
Увага! Зовнішній вигляд обкладинки може відрізнятися від заявленої на сайті!
Палітурка
Тверда

Відгуки Купити Психологія жінки. Хорні К.

Психологія жінки. Хорні К.