• Ваш кошик порожній!

Психосоматика і психотерапія

Артикул:01048956
Немає відгуків
Психосоматика і психотерапія
250 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Психосоматика і психотерапія

Душа і тіло людини складають нерозривну єдність. І тому психологічне неблагополуччя нерідко стає причиною тілесних недуг, а тілесні порушення впливають на психіку. У сучасній надзвичайно інтенсивного життя у людини з'явилося безліч психосоматичних розладів, які можна усунути, лише розуміючи тілесний «мову» її психіки.
У цьому посібнику, крім традиційних психосоматичних хвороб - гіпертонічної, ішемічної, виразкової та інших, описані порушення харчування, сну і статевого життя, психогенні порушення функцій внутрішніх органів, а також істеричні, іпохондричні і депресивні соматичні синдроми.
Розглядаються психологічні і фізіологічні механізми розладів, наводяться діагностичні критерії, показання до проведення адекватної психосоматичної терапії, викладаються відповідні терапевтичні прийоми. Більшість розладів проілюстровано описом клінічних випадків.
Поряд з аналізом загальних психосоматичних закономірностей показано значення сім'ї та особистісних особливостей в походженні, клінічній картині і динаміці описаних розладів, що допомагає диференційовано застосовувати сучасні терапевтичні підходи.
Книга може бути корисна учням і вже практикуючим клінічним психологам, психотерапевтам і лікарям, а також соціальним працівникам та педагогам.
Видавництво
Феникс
Кількість сторінок
352
Обкладинка
Увага! Зовнішній вигляд обкладинки може відрізнятися від заявленої на сайті!
Палітурка
М`який

Відгуки Психосоматика і психотерапія

Психосоматика і психотерапія