• Ваш кошик порожній!

Радіестезіческое пізнання людини. Система самодіагностики, самозцілення і самопізнання людини. Л. Пучко

Артикул:01032121
Немає відгуків
Радіестезіческое пізнання людини. Система самодіагностики, самозцілення і самопізнання людини. Л. Пучко
800 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Радіестезіческое пізнання людини. Система самодіагностики, самозцілення і самопізнання людини. Л. Пучко

На рубежі ХХ-ХХТ ст. наука пізнання людини увійшла в кризовий стан, в рамках матеріалістичної моделі світу просунутися далі в справі пізнання людини виявилося неможливим. Незважаючи на всі успіхи медицини в справі вдосконалення існуючих методів діагностики і лікування, люди продовжують хворіти і вмирати від хвороб, причини виникнення та методи лікування яких науці невідомі.

У новій книзі "Радіестезіческое пізнання людини" Л.Г. Пучко, добре знайома читачам за книгами "Многомерная медицина. Система самодіагностики і самозцілення людини" і "Биолокация для всіх", пропонує шляхи виходу науки з світоглядної кризи. Нова вдосконалена біокомпьютерная модель людини, розроблена автором, являє собою синтез наукових, езотеричних і релігійних знань. В рамках цієї моделі пропонується простий алгоритм пошуку патологій (пухлин, тромбів, кіст, каменів і ін.) В організмі людини і детально описується ефективний метод їх усунення. Це реальний спосіб збільшення тривалості життя людини шляхом ліквідації вогнищ забруднення за допомогою вібраційних рядів. ^ У книзі дані сім ключів до практичного зцілення організму, ліквідації хронічних захворювань, а також представлені нові Радіестезіческое діаграми з оригінальною архітектонікою, що дозволяє швидко знаходити всі пошкоджені структури організму і ефективно їх лікувати. Наводяться нові принципові установки вібраційних рядів, автоматично підвищують їх ефективність.

Крім усунення вже існуючих проблем в організмі, у своїй новій книзі Л.Г. Пучко пропонує алгоритм запобігання наслідків негативних життєвих ситуацій, наприклад, сімейних негараздів, конфліктів на роботі і т.д. Більш того, автором розроблений алгоритм роботи по оптимізації зв'язків "Вищого Я" людини з оточуючими людьми; що дозволить уникнути конфліктів в соціумі, розрядити напружену атмосферу в сім'ї і тим самим попередити сама поява негативних життєвих ситуацій, настільки згубно впливають на здоров'я. Книга "Радіестезіческое пізнання людини" навчить читача створювати езотеричний портрет особистості з виявленням деструктивних елементів. Використовуючи ці знання, людина зможе успішніше налагоджувати відносини з рідними і близькими, друзями і колегами, знайомими і навіть зовсім незнайомими людьми, протистояти тиску обставин і йти до свого щастя, нікому не завдаючи болю і шкоди, в тому числі і себе. Дана книга може бути навчальним посібником для лікарів усіх спеціальностей, що цікавляться нетрадиційною медициною, а також для всіх бажаючих стати здоровими і щасливими.

Кількість сторінок
544
Мова
російська
Обкладинка
Увага! Зовнішній вигляд обкладинки може відрізнятися від заявленої на сайті!
Палітурка
м`яка

Відгуки Радіестезіческое пізнання людини. Система самодіагностики, самозцілення і самопізнання людини. Л. Пучко

Рекомендовані товари

0103894
Аюрведа. Жіночі проблеми. Атрея

Книга розповідає про аюрведичні методи лікування жіночих патологій і усунення їх причин. О..

Радіестезіческое пізнання людини. Система самодіагностики, самозцілення і самопізнання людини. Л. Пучко