• Ваш кошик порожній!

Купити Шлях до характеру. Брукс Д.

Артикул:01047124
Немає відгуків
Шлях до характеру. Брукс Д.
400 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Купити Шлях до характеру. Брукс Д.

Гумор, мудрість, цікавість і здатність відкривати цікаві ідеї зробили Девіда Брукса популярним автором - його колонки в New York Times читають мільйони.

У своїй новій книзі він розглядає історію людей, кожен з яких пройшов свій шлях до сильного характеру. Августин і Семюел Джонсон, Філіп Рендольф і Джордж Еліот, Френсіс Перкінс і Дороті Дей ... Краса вимагає жертв, чоловіки і жінки, релігійні та світські, освічені й неосвічені - дуже різні, але кожен з них вів боротьбу зі своєю недосконалістю, зміг усвідомити свої слабкості і виробити сильний характер.

Віддавай, щоб отримати. Підкорися зовнішньому - і знайдеш внутрішню силу. Перемагай свої бажання - і отримаєш бажане. Успіх обертається найбільшим поразкою - гординею. Поразка обертається найбільшим успіхом - смиренням і уроком. Щоб реалізувати себе, потрібно забути про себе. Щоб знайти себе, треба себе втратити.

«Радість - це побічний продукт, вона приходить до людей, які націлюються на щось більше. Але вона обов'язково приходить », - пише Брукс.

Видавництво
Манн
Кількість сторінок
400
Обкладинка
Увага! Зовнішній вигляд обкладинки може відрізнятися від заявленої на сайті!
Палітурка
суперобкладинка

Відгуки Купити Шлях до характеру. Брукс Д.

Шлях до характеру. Брукс Д.