• Ваш кошик порожній!

Сувій Фен Шуй Гуань Гун

Артикул:9300005
Немає відгуків
Сувій Фен Шуй  Гуань Гун
320 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Сувій Фен Шуй Гуань Гун

Свиток Фэн Шуй 84 * 36 см. Гуань Гун

Маючи загострене почуття справедливості Гуань Юй за життя був захисником простого народу від несправедливості можновладців. Тому його образ шанується як захисник слабких і пригноблених, до нього звертаються за допомогою у відновленні справедливості і захист від агресорів, у нього просять підтримки і допомоги в справах. У наш час Гуань Гуна ще використовують як захисний талісман для охорони будинку від злих сил, негативних енергій і недоброзичливців.

Гуань гун в фен-шуй

Ще одна здатність, якої наділяють Гуань Гуна по фен-шуй - це залучення багатства і удачі. За часів розвитку торгівлі купці і ремісники часто використовували його зображення, щоб забезпечити собі успіх, фінансову удачу, залучення замовників і розвиток своєї справи. У сучасних реаліях талісман надає допомогу в становленні бізнесу і будь-якої професійної діяльності, рух по кар'єрних сходах і конкурентній боротьбі, захищає від крадіжок, заздрісників і нечистих на руку партнерів, підвищує ділову активність і привертає богатство.Благодаря завзятості, вірі в свої сили і цілеспрямованості, власнику цього талісмана стають по плечу будь-які перешкоди і досяжні поставлені цілі. Якими б не були труднощі, що виникли, мудрість і терпіння Гуань Гун допомагають залишатися відданим своїй справі і не здаватися на шляху до успіху. Також вважається, що в числі його обов'язків на небесах - зберігати божественні сувої зі священними текстами, тому в багатьох китайських храмах і святилищах можна зустріти зображення цього бога.Виглядіт Гуань Гун завжди суворо і войовничо, зображені зі зброєю в руках і грізним обличчям, а на картинах його обличчя і зовсім має червоний колір. Але його страхітливий вигляд аж ніяк не ознака агресії і зла, а навпаки, - символізує безстрашність і непохитність до несправедливості і всілякого зла. Незалежно, як він зображений на полотнах або відображений в статуетках - на коні, пішим або сидить, зі списом, алебардою або без зброї, з прапорами за спиною або без них, - сила Гуань Гуна велика. Хоча іноді його зображують в одязі з ликами драконів до 9 штук - і ця варіація вважається володіє найбільшою силою.


КУДИ ПОСТАВИТИ ГУАНЬ Гуна ПО Фен-Шуй

Місцезнаходження настільки могутнього сувою-талісмана визначається в залежності від завдань, які перед ним поставлені. Для успішного ведення бізнесу і проведення плідних переговорів сприятливо розміщувати Гуань Гуна в офісах або домашніх кабінетах. Поставте статуетку за спиною і крім цього вона захистить від зради і обману, і посилить впливовий статус руководітеля.Для захисту будинку від негативних енергій, бід і неприємностей, злих духів і людей з недобрими помислами сувій варто повісити обличчям до входу в передпокої. Розташований у вітальні - він також буде пильно стежити за тим, щоб будинок відвідували тільки друзі і доброзичливці, захищаючи від заздрісників і злих людей. А ось в спальні і кухні його розміщувати не бажано, його енергії не підходять для цих приміщень.

Гуань гун значення

Якщо необхідно забезпечити підтримкою главу сімейства - господаря будинку, найкращим місцем для талісмана буде Північно-Західний сектор. У зоні Помічників світокбудет сприяти появі сприятливих обставин, впливових людей і наставніков.Статуетку Гуань Гуна, виконану з металу, можна також з успіхом використовувати для нейтралізації несприятливих енергій негативних летять зірок 2 і 5. Встановивши її в секторі перебування зірки, енергія вірші металу буде послаблювати стихію грунту цих зірок.

Що ж, заручившись підтримкою настільки могутнього божества, який ще за життя завоював свою репутацію завдяки своїм якостям і великих звершень, можна бути впевненим, що шанси на успіх в будь-якій справі, за яке ви ви не взялися, збільшаться багаторазово!

Розмір
84 * 36 см

Відгуки Сувій Фен Шуй Гуань Гун

Рекомендовані товари

9300017
Сувій Фен-шуй об'ємний "Цай Шень"

Сувій Фен-шуй об'ємний Цай Шень 35х78 см. Чудовим подарунком для чоловіка, який бажає мати..

9300013
Сувій фен-шуй "Вітрильник з коштовностями + Золотий короп"

Сувій Фен Шуй 43 * 25 см. Вітрильник з коштовностями + Золотий короп У яких сферах життя..

9300013
Сувій Фен Шуй № S006-3 "Орел на дереві + золоті злитки"

Сувій Фен Шуй 43 * 25 см. Орел на дереві + золоті злитки Орел Орел, гордо ширяє в небе..

9300005
Сувій Фен Шуй полководець Гуань Гун

Маючи загострене почуття справедливості Гуань Юй за життя був захисником простого народу в..

9300013
Сувій Фен Шуй "Крилаті коні"

Сувій Фен Шуй 40 * 20 см. Крилаті коніУ Фен Шуй Кінь символізує успіх в справах, вірність,..

9300017
Сувій Фен-шуй об'ємний "Два коропа"

Сувій Фен-шуй об'ємний Два коропа 35х78см.У яких сферах життя допоможе короп?Зацікавившись..

Сувій Фен Шуй  Гуань Гун