• Ваш кошик порожній!

Свідомість та несвідоме Юнг Карл

Артикул:0126047
Немає відгуків
Свідомість та несвідоме Юнг Карл
200 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Свідомість та несвідоме Юнг Карл

"Відносини між "Я" та несвідомим" вважається головною теоретичною роботою Юнга. Щоправда, узагальнюючим оглядом юнгівського вчення її назвати не можна, але введенням в аналітичну психологію, її дух і методи, вважати можна. Адже основа основ аналітичної психології - відносини між "Я" та несвідомим, тобто. між особистісним та колективним засадами психіки.

Юнг прагне дати наукові відповіді на питання, які ставить загальна психологія: про природу, структуру і функції психіки людини. А порушення цієї структури та цих функцій, тобто душевний розлад, отримують пояснення виходячи із загальних уявлень про психіку.

Юнг намагається намацати поняття як індивідуальної, а й колективної психічної норми у її динаміці протягом усього людського життя, піднімаючись у своїй над історично зумовленим (т. е. сучасним) поняттям норми, підходячи до неї з позицій універсальних і " вічних " закономірностей, виявлених ним у відносинах між свідомістю та несвідомим. У пошуках закономірностей втраченої душевної (а краще сказати, просто людської) норми Юнг звертається до інших епох та регіонів. Безліч його творів присвячено пошуку шляхів нормального душевного розвитку у східних релігіях та західних алхімічних навчаннях. Одна з таких робіт - знаменита "Психологія та алхімія", введення до якої (часто публікується як самостійний твір) читач знайде у цій книзі.

Автор
Юнг К.
Доставка/Оплата
Замовлення вартістю до 300грн відправляємо лише за передоплатою.
Кількість сторінок
178
Мова
російська
Обкладинка
Увага! Зовнішній вигляд обкладинки може відрізнятися від заявленої на сайті!

Відгуки Свідомість та несвідоме Юнг Карл

Рекомендовані товари

0109710
Листи (4 томи). Юнг К. Г.

Можливо, одної з найважливіших подій нашого проекту є вихід що досі не видавався російсько..

Свідомість та несвідоме Юнг Карл