• Ваш кошик порожній!

Сила спокою. Холідей Р.

Артикул:01048796
Немає відгуків
Сила спокою. Холідей Р.
390 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Сила спокою. Холідей Р.

Ця книга допоможе вам створити острівець спокою всередині себе.

Сучасний світ приголомшує і відволікає. Клаксони автомобілів, гучна музика, сигнали мобільних телефонів, повідомлення соціальних мереж, відбійні молотки і літаки. Наші столи завалені паперами, а ящики електронної пошти переповнені повідомленнями. Новини про кризи в світі лізуть з кожного екрану. Робота вимотує і, схоже, ніколи не закінчується.

Як зупинитися? Як зосередитися, щоб добре все обміркувати і прийняти зважене рішення? Яким секретом володіють ті, кому вдається зберігати концентрацію і холоднокровність практично в будь-якій ситуації?

Райан Холідей, експерт з саморозвитку, популярний консультант футбольних тренерів, олімпійців, зірок хіп-хопу і підприємців Кремнієвої долини, проаналізувавши праці найбільших мислителів усіх часів - від Конфуція до Сенеки, від Марка Аврелія до Тит Нат Хана, від Джона Стюарта Мілля до Ніцше, - прийшов до висновку, що головний компонент успіху видатних лідерів, мислителів, художників, спортсменів і бізнесменів - це спокій.

У своїй блискучій книзі він пояснює, як навчитися не реагувати на навколишнє і в повній мірі використовувати свої здібності в будь-який час, в будь-якому місці і в будь-яких обставинах.

Кількість сторінок
304
Мова
російська
Обкладинка
Увага! Зовнішній вигляд обкладинки може відрізнятися від заявленої на сайті!

Відгуки Сила спокою. Холідей Р.

Сила спокою. Холідей Р.