• Ваш кошик порожній!

Таро Чорного квадрата|Tarot of the Carre Noir

Артикул:0501782
Немає відгуків
3000 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Таро Чорного квадрата|Tarot of the Carre Noir

Карл Густав Юнг писав, що колір і форма - це два поняття, які дозволяють людині безпосередньо спілкуватися зі своїм несвідомим. Ця ідея лягла основою Таро Карре Нуар. Він був натхненний роботами Казимира Малевича, творця супрематизму, унікальної та революційної художньої течії 20-го століття. Цей стиль образотворчого мистецтва підкреслював колір і форму як вищі способи реальності.

У творчості Малевича ці два першоелементи гармонійно взаємодіють один з одним, утворюючи виразний дует експресії та абстракції, що передає простими засобами відчуття простору, глибини та широкої гами людських емоцій та почуттів. Кольорові квадрати, кола, прямокутники та їх комбінації на білому тлі є прототипами всіх форм, що існують у реальному світі. Ці прототипи так само легко зрозуміти, як "якась планета або ціла планетарна система". (К. Малевич) З них можна створити будь-яку понятійну модель світу.

Колір, за Малевичем, особливо чорний чи білий, втілює у собі енергію, властиву будь-якій геометричній формі. Чорний, білий та червоний – це кольори з особливо вільними та чистими енергіями. У культурі та людському сприйнятті ці три кольори мають точно відповідні значення. За Малевичем, кожен чистий колір має своє смислове значення. Загалом, він використовував ідеальні абстрактні кольори та форми як символи здатності людства вийти за межі природного світу, здатності рухатися у бік теософії та містицизму та бажання висловити духовну реальність, що лежить за межами фізичної.Таким чином, Аркани Таро Карре Нуар, які сягають своїм корінням в супрематичні і фігуративні композиції, відходять у своїй іконографії від традиційної речей. Вони дозволяють витягувати з кожного символу та кожного зображення чисту емоцію та вектор, що сприяє яскравим та багатогранним читанням Таро.Перше видання, серпень 2022 р., лише 500 прим.

Всі колоди карток мають Сертифікат, пронумерований та підписаний авторами.


Розмір карток 3,5” x 5,7” (90 мм x 145 мм). На художньому папері 350 грн.

Автор
Вінніцкий
Кількість карт
24
Комплектація
24 карти. сертифікат, безкоштовна книга у форматі pdf (англійською або російською мовою)
Країна виробник
Швейцарія
Мова
Англійська

Відгуки Таро Чорного квадрата|Tarot of the Carre Noir

Таро Чорного квадрата|Tarot of the Carre Noir Таро Чорного квадрата|Tarot of the Carre Noir Таро Чорного квадрата|Tarot of the Carre Noir