• Ваш кошик порожній!

Таро Індіанців Америки - Native American Tarot. Lo Scarabeo

Артикул:0501508
Немає відгуків
850 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Таро Індіанців Америки - Native American Tarot. Lo Scarabeo

Екзотика просторів Америки, вірування та підвалини, магічні ритуали та тісний зв'язок із природою її корінних жителів, індіанців, відображені в картах Таро індіанців Америки, нікого не можуть залишити байдужими. Колода таро індіанців Америки представляє не лише художню цінність, але є чудовим інструментом для ворожіння та медитації. Мабуть, не існує людини, яка б не чула чи не читала щось про Північно-Американських індіанців. На тему «червоношкірих» знято масу пригодницьких фільмів, у яких правда переплітається з вигадкою, проте роблячи світ цих американських аборигенів дедалі цікавішим і загадковим. Дивно те, що за майже 500 років колонізації та жорстокої боротьби за виживання, північноамериканські індіанці зуміли зберегти основні та найважливіші звичаї своїх предків. Далеко не всі племена збереглися до наших днів, але й ті, що пішли за серпанок часів, живі в легендах, міфах та ритуальній магії. У цьому Таро голоси Богів Американських індіанців переплелися з вітрами прерій, екзотичними традиціями, культурою та ритуальною магією, дозволяючи скористатися надзвичайними можливостями, щоб зрозуміти минуле, сьогодення та зазирнути у майбутнє.

Комплектація
80 карт (78 + 2 додаткові Мати-Земля - жіночий принцип та Батько-Небо - чоловічий принцип) + інструкція 5 мовами (англійська, італійська, французька, німецька, португальська)
Країна виробник
Італія
Мова
карток - англійська, італійська, французька, німецька, португальська
Розмір мапи
6,6 см x 12 см

Відгуки Таро Індіанців Америки - Native American Tarot. Lo Scarabeo

Таро Індіанців Америки - Native American Tarot. Lo Scarabeo Таро Індіанців Америки - Native American Tarot. Lo Scarabeo Таро Індіанців Америки - Native American Tarot. Lo Scarabeo Таро Індіанців Америки - Native American Tarot. Lo Scarabeo Таро Індіанців Америки - Native American Tarot. Lo Scarabeo Таро Індіанців Америки - Native American Tarot. Lo Scarabeo Таро Індіанців Америки - Native American Tarot. Lo Scarabeo Таро Індіанців Америки - Native American Tarot. Lo Scarabeo Таро Індіанців Америки - Native American Tarot. Lo Scarabeo Таро Індіанців Америки - Native American Tarot. Lo Scarabeo