• Ваш кошик порожній!

Таро Міфічної Богині - The Mythic Goddess Tarot

Артикул:0510462
Немає відгуків
1500 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Таро Міфічної Богині - The Mythic Goddess Tarot

Доторкніться до внутрішніх знань людства на духовному та первісному рівні за допомогою Таро «Міфічної богині» — чудової колоди з 78 карт, натхненної найшанованішими небесними істотами світу.


З цією приголомшливою колодою Таро та книгою ви можете направити силу армії богинь, просто вибравши карту. Ці гарно оформлені карти включають такі різноманітні божества, як Лакшмі, жінка достатку, яка представляє світ у цій колоді, аж до матері-землі Африки Асасе Яа, яка стає імператрицею. Відомі божества з Риму та Греції, такі як Юнона та Селена, сидять поруч із божественними істотами з інших традицій, такими як Лакшмі, індуїстська богиня удачі. Поєднання сили богині з Таро є переконливим і ефективним способом досягти суті проблеми, оскільки зв’язок із священною жіночністю посилює духовну інтуїцію. У супровідній ілюстрованій книзі є ряд карток для читання, а також детальна інформація про кожну картку, включаючи ключові слова, мантру та історію богині.

Комплектація
78 карт + інструкція
Країна виробник
Велика Британія
Мова
англійська

Відгуки Таро Міфічної Богині - The Mythic Goddess Tarot

Таро Міфічної Богині - The Mythic Goddess Tarot Таро Міфічної Богині - The Mythic Goddess Tarot Таро Міфічної Богині - The Mythic Goddess Tarot Таро Міфічної Богині - The Mythic Goddess Tarot Таро Міфічної Богині - The Mythic Goddess Tarot