• Ваш кошик порожній!

Таро Променистих нетрів - Radiant Wilds Tarot

Артикул:0501297
Немає відгуків
1350 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Таро Променистих нетрів - Radiant Wilds Tarot

Ці карти вшановують той факт, що життя надзвичайно яскраве. Вони перенесуть вас у чарівні пейзажі пустелі, де ви побачите відображення мудрості різних вимірів у собі. Ця колода — це карта, яка веде вас до вашого внутрішнього голосу та до розширення вашої свідомості, щоб наблизитися до того, ким ви є насправді, у всьому вашому сяйві.

 

Нехай Radiant Wilds Tarot надихне вашу присутність на цій планеті, щоб ви могли поділитися з нею своєю магією.

 

Ким би ви не були і з ким би не резонували, у карті Radiant Wilds Tarot у вас є простір для вивчення себе. Яким би безглуздим чи серйозним це не здавалося вам, коли ви берете картку, важливо те, що саме ви інтерпретуєте її зображення та опис. Таким чином, ви наповнюєте його тим, що вже є всередині вас. Насправді це дуже просто, але часто називають містичним, тому що ми розучилися справді чути себе. висловлюйтеся чітко або запитуйте вказівки щодо важливого рішення. Розкриваючи ваші світлі та тіньові зони, ця колода діятиме як дзеркало, щоб відобразити вашу власну правду. Відкрийте для себе величезне місце, де ви вже знаєте всі відповіді.

Комплектація
78 карт + інструкція
Країна виробник
Австралія
Мова
англійська

Відгуки Таро Променистих нетрів - Radiant Wilds Tarot

Таро Променистих нетрів -  Radiant Wilds Tarot Таро Променистих нетрів -  Radiant Wilds Tarot Таро Променистих нетрів -  Radiant Wilds Tarot Таро Променистих нетрів -  Radiant Wilds Tarot Таро Променистих нетрів -  Radiant Wilds Tarot Таро Променистих нетрів -  Radiant Wilds Tarot Таро Променистих нетрів -  Radiant Wilds Tarot