• Ваш кошик порожній!

Tarot of the Abyss Таро безодні

Артикул:0501333
Немає відгуків
1150 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Tarot of the Abyss Таро безодні

Досліди Таро, як і будь-які інші, починаються безформно і порожньо, як безодня. У міру того, як ми розвиваємося та розвиваємо наші стосунки з картами, ми рухаємось від темного хаосу до впорядкованого, освітленого космосу. Як у Старших, так і в Молодших Арканах Ана Туріан створила колоду Таро з чудовими нюансами, покликану відобразити подорож душі всесвітом. Включає колоду з 80 карт з двома альтернативними картами і 148-сторінкове керівництво.

Ана Турян – художник, ілюстратор та арт-директор. Після багатьох років роботи у креативному агентстві її знову закликали до скульптури та ілюстрування. Вона є творцем кількох всесвітньо відомих колод Таро та Оракулів. Ана пристрасно любить карти Таро і читає карти вже понад двадцять років. Вона живе зі своїми двома дітьми, чоловіком та собакою Чарлі у Нью-Джерсі, де любить ходити у походи.

Автор
Ana Tourian
Кількість карт
80
Мова
Англійська

Відгуки Tarot of the Abyss Таро безодні

Tarot of the Abyss  Таро безодні Tarot of the Abyss  Таро безодні Tarot of the Abyss  Таро безодні Tarot of the Abyss  Таро безодні Tarot of the Abyss  Таро безодні Tarot of the Abyss  Таро безодні Tarot of the Abyss  Таро безодні