• Ваш кошик порожній!

Велика помилка. Знайди Істине Щастя Завдяки Простому Розумінню. Премананда.

Артикул:0106457
Немає відгуків
350 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Велика помилка. Знайди Істине Щастя Завдяки Простому Розумінню. Премананда.

ВЕЛИКЕ ПОМИЛКА - настільне керівництво для тих, хто по-справжньому зацікавлений у пізнанні себе. Книга дає просте та ясне розуміння причин наших нескінченних страждань.

ВЕЛИКЕ ПОМИЛКА демонструє нам, що ми обумовлені так, що віримо в подвійність буття і сприймаємо себе як щось окреме від навколишнього світу. Ми глибоко помиляємось щодо того, хто ми є насправді. Ми постійно намагаємося поліпшити своє життя, досягти все більшого щастя, більшого задоволення. Своєю дзенською палицею Премананда в грайливій манері руйнує нашу помилку. Використовуючи реальні зустрічі та ситуації зі свого життя, він переплітає звичайне та неймовірне для того, щоб передати глибоке послання, яке трансформує життя. Немає нічого недостатнього! Те, що істинно, існує зараз. Все, що у нас є – це лише теперішній момент. З розумінням цього життя стає раєм, а ми справді вільними. Будучи тихими та порожніми, ми виявляємо, що ми і є саме щастям. Адвайт. Недвійність. Медитація.

Доставка/Оплата
Повна передоплата за сумою замовлення до 300грн. Замовлення загальною сумою до 300грн післяплатою не надсилаємо
Обкладинка
Увага! Зовнішній вигляд обкладинки може відрізнятися від заявленої на сайті!

Відгуки Велика помилка. Знайди Істине Щастя Завдяки Простому Розумінню. Премананда.

Велика помилка. Знайди Істине Щастя Завдяки Простому Розумінню. Премананда. Велика помилка. Знайди Істине Щастя Завдяки Простому Розумінню. Премананда. Велика помилка. Знайди Істине Щастя Завдяки Простому Розумінню. Премананда. Велика помилка. Знайди Істине Щастя Завдяки Простому Розумінню. Премананда. Велика помилка. Знайди Істине Щастя Завдяки Простому Розумінню. Премананда.