• Ваш кошик порожній!

Gods and Goddesses Card Deck: Mantras, Blessings, and Meditations (Mandala Wisdom Decks) Cards - Колода карт богів і богинь: мантри, благословення та медитації (колоди мудрості мандали)

Артикул:0502235
Немає відгуків
950 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Gods and Goddesses Card Deck: Mantras, Blessings, and Meditations (Mandala Wisdom Decks) Cards - Колода карт богів і богинь: мантри, благословення та медитації (колоди мудрості мандали)

Видавництво Mandala представляє екзотичну колекцію творів мистецтва Богів і Богинь у цій неймовірній новій колоді карт. Кожна картка висвітлює певне божество індуїстського пантеону та містить відповідні мантри, медитації, молитви та благословення. Ці картки розкривають «хто є хто» в духовному світі та визначають, яку роль певні боги та богині відіграють у Всесвіті. Щоб отримати більше розуму, звертайтеся до Сарасваті. Щоб усунути перешкоди, викличте присутність Ганеша, повторюючи його мантру. Ці делікатно деталізовані листівки стануть привабливими центральними елементами будинку та чудовими подарунками як для молоді, так і для дорослих. Посібник з вимови включено.

Кількість карт
52 + книжка англійською мовою
Країна виробник
Великобританія
Мова
английский
Розмір мапи
7,6 х 12,7 см

Відгуки Gods and Goddesses Card Deck: Mantras, Blessings, and Meditations (Mandala Wisdom Decks) Cards - Колода карт богів і богинь: мантри, благословення та медитації (колоди мудрості мандали)

Gods and Goddesses Card Deck: Mantras, Blessings, and Meditations (Mandala Wisdom Decks) Cards - Колода карт богів і богинь: мантри, благословення та медитації (колоди мудрості мандали) Gods and Goddesses Card Deck: Mantras, Blessings, and Meditations (Mandala Wisdom Decks) Cards - Колода карт богів і богинь: мантри, благословення та медитації (колоди мудрості мандали) Gods and Goddesses Card Deck: Mantras, Blessings, and Meditations (Mandala Wisdom Decks) Cards - Колода карт богів і богинь: мантри, благословення та медитації (колоди мудрості мандали)