• Ваш кошик порожній!

Румалая Форте Хімала (Rumalaya Forte Himalaya) 60 табл. / 700 мг

Артикул:0701113
Немає відгуків
Румалая Форте Хімала (Rumalaya Forte Himalaya) 60 табл. / 700 мг
400 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Румалая Форте Хімала (Rumalaya Forte Himalaya) 60 табл. / 700 мг

Аюрведичний препарат, виготовлений в Індії, можна використовувати для лікування суглобового та кісткового болю, пов'язаного з різними ортопедичними захворюваннями.

Лікувальні дії:

Полегшення болю в суглобах: Румалая Форте Хімала являє собою потужну та безпечну рослинну формулу, яка знімає суглобові та кісткові болі, пов'язані з різними ортопедичними захворюваннями. Натуральні компоненти аюрведичного препарату Румалая Форте Хімала мають потужні протизапальні властивостями, які допоможуть полегшити ваш біль. Як імуномодулятор, Rumalaya Forte Himalaya модулює як гуморальну, так і клітинну імунну відповідь на біль. Румалая Форте Хімала зменшує дегенерацію глікозаміногліканів (ГАГ), інгібує цитокіни та запобігає пошкодженню хряща.

Показання до застосування: * артрит * ревматоїдний артрит * остеоартрит * артроз * шийний і поперековий спондильоз * артралгії * подагра * заморожене плече * травматичні запальні захворювання: фіброзит, ревматизм, капсуліт, бурсит, синовіт, тендовагініт, міозит та попереково-крижовий радикуліт.

Побічна дія: Румалая Форте Хімалая не має жодних побічних ефектів, якщо приймати його відповідно до запропонованого дозування.

Спеціальна інструкція: Перед вживанням препарату доцільно проконсультуватися з лікарем пацієнтам, у яких: - вагітність - грудне годування - тяжка серцева, печінкова та ниркова недостатність.

Протипоказання: Перші триместри вагітності.

Спосіб застосування: По 1 таблетці двічі на день. Лікування може бути продовжено до зникнення симптомів або за вказівкою лікаря. Курс лікування може бути продовжено до зникнення симптомів. Аюрведичні препарати працюють цілісно, вони мають накопичувальною властивістю, яка досягається в результаті їх прийому протягом 3-х і більше тижнів, іноді курс лікування може триватиме 6 і більше місяців. Тривалість лікування та початок дії препарату залежить від різних факторів, таких як тяжкість та симптоми захворювання, вік, фізичний та психологічний стан пацієнта і т.д. Результати можуть змінюватись від людини до людині. Для отримання додаткової інформації зверніться до Вашого аюрведичного лікаря.

Спосіб зберігання: Зберігати в сухому, прохолодному місці, далеко від прямих сонячних променів. Не заморожувати.

Кількість в упаковці
2 пласт. по 30 табл. (700 мг)
Країна виробник
Індія
Склад
Кожна таблетка 700 мг містить: Екстракти: Гокшура фрукти (Трибулус террестріс/Tribulus terrestris) 60 мг Гудуче стебло (Тіноспора серцелиста/Tinospora cordifolia) 50 мг Порошки: Шалаки масло-камеде-смоли (Босвелія серрата/Boswellia serrata) 240 мг Шудха Гуггулу олія-камеде-смоли (Комміфора мукул/Commiphora wightii) 200 мг Розна кореневище (Альпінія галангу/Alpinia galanga) 70 мг Яштимадху корінь (Солодка гола/Glycyrrhiza glabra) 70 мг Препарат оброблений над парою із суміші таких трав: Ніргунді листя (Вітекс/Vitex negundo), Санті кореневище (Імбір лікарський/Zingiber officinale)

Відгуки Румалая Форте Хімала (Rumalaya Forte Himalaya) 60 табл. / 700 мг

Румалая Форте Хімала (Rumalaya Forte Himalaya) 60 табл. / 700 мг