• Ваш кошик порожній!

Мукта Ваті 120 табл Mukta Vati Extra Power

Артикул:0701552
Немає відгуків
Мукта Ваті 120 табл Mukta Vati Extra Power
370 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Мукта Ваті 120 табл Mukta Vati Extra Power

Мукта Ваті є універсальним засобом для нормалізації підвищеного кров'яного тиску. При цьому засіб може виступати і як довготривалий препарат, і як короткостроковий для полегшення гіпертонії. Ще засіб заспокійливо діє на нервову систему, дає позитивний настрій. Наявність таких компонентів в складі, як брахми, шанкапушпі, лаванди, лепехи підсилює інтелектуальні здібності, знімає стресові стани, також покращує мозковий кровообіг. Виробник стверджує, що довгостроковий прийом Мукта вати призводить якщо не до повного вирішення проблеми гіпертонії, то значно послаблює небезпечні наслідки підвищеного тиску. Гіпертонія підступна тим, що організм швидко звикає до ліків і, через якийсь час, треба шукати більш сильнодіючі. Це шкідливо для людини і, на жаль, є лише тимчасовим полегшенням. Мукта вати може цілком замінити хімічні пігулки, до того ж це засіб нешкідливо і легко виводиться з організму.
 Протипоказання: Можлива індивідуальна непереносимість будь-якого інгредієнта. На час прийому протипоказаний алкоголь, оскільки він може викликати реакцію з основним інгредієнтом раувольфією. Бажано скоротити кількість звичайних ліків від гіпертонії.
Призначення гіпертонія: безсоння; занепад сил; вікові зміни мозку; ослаблення зору; сверхвозбудимость у дітей; антистрес.


Відгуки Мукта Ваті 120 табл Mukta Vati Extra Power

Мукта Ваті 120 табл Mukta Vati Extra Power