• Ваш кошик порожній!

Безстрашність. Мудрість, яка дозволить вам пережити бурю. Тит Нат Хан

Артикул:01051604
Немає відгуків
Безстрашність. Мудрість, яка дозволить вам пережити бурю. Тит Нат Хан
310 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Безстрашність. Мудрість, яка дозволить вам пережити бурю. Тит Нат Хан

Один з найбільших духовних лідерів сучасності досліджує тему страху і ділиться своїми порадами про те, як з ним впоратися і позбутися від тривог.

Життя кожного з нас складається з прекрасних і складних моментів. Але навіть коли ми відчуваємо величезну радість, за цим почуттям криється страх. Ми боїмося, що цей момент закінчиться, боїмося не одержати бажане, втратити найдорожче або потрапити в небезпечну ситуацію. Найчастіше найбільший страх пов'язаний з тим, що одного разу наше тіло не зможе виконувати свої функції. Тому, навіть коли ми оточені всіма умовами для щастя, наша радість не відчувається нами в повній мірі.

Ми вважаємо, що, бажаючи стати щасливішим, нам потрібно відкинути страх або ігнорувати його. Нам неприємно думати про страшних нас речах, тому ми заперечуємо свій страх: "Ні, я не хочу думати про це". Ми намагаємося ігнорувати його, але він нікуди не зникає.

Єдиний спосіб звільнитися від страху і відчути себе по-справжньому щасливим - визнати його і вивчити причини його появи. Замість того, щоб намагатися втекти від страху, ми можемо запросити його в свою свідомість і поглянути на нього ясним і глибоким поглядом.

Ми боїмося тих речей всередині себе, які ми не здатні контролювати. Ми турбуємося про можливі хвороби, старіння і втрати найдорожчого. Ми намагаємося міцніше вхопитися за те, що нас турбує, - посади, власність, близьких людей. Але така хватка не врятує нас від страху. В кінцевому підсумку коли-небудь нам доведеться все відпустити. Ми не зможемо взяти ці речі і людей з собою.

Практика життя в теперішньому моменті - усвідомленість, якої вчить Тит Нат Хан, додасть вам сміливості в боротьбі зі своїми страхами. Ви зможете битися з ними, щоб ніколи не йти у них на поводу. Жити усвідомлено - значить поглянути вглиб істинної природи взаімобитія, доторкнутися до неї і усвідомити, що не все втрачено.

Обкладинка
Увага! Зовнішній вигляд обкладинки може відрізнятися від заявленої на сайті!

Відгуки Безстрашність. Мудрість, яка дозволить вам пережити бурю. Тит Нат Хан

Рекомендовані товари

0107147
Вогонь і таємниця усвідомлення. Прості вправи для пробудження. Хардінг видавництво Ганга

Мета даної книги - розбудити Присутність, яким кожен є і завжди був. Його пробудження даст..

Безстрашність. Мудрість, яка дозволить вам пережити бурю. Тит Нат Хан