• Ваш кошик порожній!

Дошка Садху(з 2-х частин) Iнь Ян

Артикул:021105
Немає відгуків
2100 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Дошка Садху(з 2-х частин) Iнь Ян

На замовлення Термін виготовлення 7 днів
Дошка садху - навіщо треба стояти на цвяхах? Безперечна корисна властивість дошки садху - тренування концентрації. Фокусуючи увагу на своїх відчуттях і ігноруючи дискомфорт, практик вчиться відсікати непотрібні подразники зовнішнього світу і зайві "сміттєві" думки. Така навичка допоможе впоратися як з повсякденними побутовими справами, так і згодиться в ефективному і холоднокровному рішенні екстрених питань. Древні практики садху - це не лише спосіб навчитися ігнорувати біль, але і шлях до розшифровки і управління усіма сигналами і почуттями усередині організму. А у поєднанні з медитацією усвідомленості стояння на цвяхах дає запаморочливі результати. Дошка садху - ідеальний інструмент для стимуляції нервових закінчень і відновлення мікроциркуляції в стопах. А враховуючи величезну кількість рефлекторних точок на кожному квадратному сантиметрі людської стопи, поліпшення кровотоку в ній підстібає обмінні процеси в усіх органах.


Разом з правильним харчуванням і здоровими фізичними навантаженнями, стояння на цвяхах - це одна з причин довголіття садху.


Розмір-до 44 розміри стопи.


Крок цвяха - 10 мм.

Виробник
Zen Garden
Кількість предметів, шт
2
Комплектація
2 дошки
Країна виробник
Україна
Розмір
Розмір-до 46 розміри стопи. Крок цвяха - 12 мм.

Відгуки Дошка Садху(з 2-х частин) Iнь Ян

Дошка Садху(з 2-х частин) Iнь Ян Дошка Садху(з 2-х частин) Iнь Ян Дошка Садху(з 2-х частин) Iнь Ян Дошка Садху(з 2-х частин) Iнь Ян