• Ваш кошик порожній!

Екко Метафоричні карти Эгетмейер Моретц

Артикул:0102748
Немає відгуків
Екко Метафоричні карти Эгетмейер Моретц
480 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Екко Метафоричні карти Эгетмейер Моретц

ЕККО - збори 99 художніх мініатюр, виготовлених у форматі звичайних гральних карт. Кожна карта пробуджує уяву і є стартовим майданчиком для занурення у світ фантазії. У грі з ЕККО не підраховують очки, у ній немає переможців та переможених, у ній не стають чемпіонами.

ЕККО - це італійське слово, яке приблизно перекладається таким чином, - "Поглянь на це, все саме так!". Карти дозволяють нам прояснити те, що ми бачимо, уявляємо та відчуваємо.

Карти не мають закріпленої за кожною з них назви, і будь-яка інтерпретація "правильна". Кожен із нас бачить в одній і тій самій картинці щось своє: пейзаж, географічну карту, джунглі, міську сценку, кімнату, печеру, сон, а може, навіть самого себе. Кожен по-різному сприймає карти, і це почуття можна висловити у словах, у віршах, у музиці, танці і навіть у живопису.

Карти ЕККО - це двері у світ абстрактного мистецтва, де почуття, що виникли під впливом кольору та композиції, виражаються спонтанно, поза зв'язком із якоюсь фігурою, сценою чи історією, як у пісні без слів сама мелодія є носієм сенсу.

Карти ЕККО дають можливість тренувати уяву, розважатися та грати. Незалежно від того, як ви збираєтеся використовувати карти, будь ласка, пам'ятайте ці рекомендації:

Необов'язково бути буквальним "в інтерпретації картки". Зображення на ній можна розглядати як символ або метафору.

Мистецтво є основою для творчості – надайте повну свободу своїм асоціаціям. Намагайтеся бути максимально щирими.

Уникайте складних сюжетів.Проста сюжетна лінія забавніша, і за нею легше стежити.

Утримуйтесь від інтерпретації або реінтерпретації картки іншого гравця. Немає «неправильних» відповідей чи історій.

Розповідайте історію в теперішньому часі та описуйте події «у русі» та динаміці. Робота в групі йде краще, якщо гравці реагують на вибрану карту спонтанно, використовую свою фантазію, ніж логіку. Уникайте тривалих монологів. Надайте можливість усім учасникам включитись у гру.

Не соромтеся відсортувати будь-які карти, які ви з будь-якої причини вважаєте невідповідними. Під час гри кожен може змінити вибрану картку або пропустити хід без пояснень причин.

Для цієї гри не існує жодних жорстких правил.

Автор
Эгетмейер Моретц
Кількість карт
99

Відгуки Екко Метафоричні карти Эгетмейер Моретц

Екко Метафоричні карти Эгетмейер Моретц