• Ваш кошик порожній!

МАК Mythos (Міфи)

Артикул:01027000
Немає відгуків
480 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис МАК Mythos (Міфи)

«Міфи» - це колода з 55 барвистих акварельних малюнків виконаних у форматі звичайних гральних карт. Вони зображують сцени і предмети зі світу міфів, сказань і легенд. Міф - це повністю вигадана історія, всередині містить абсолютну життєву правду. Скрізь, де жили люди, вони придумували міфи, щоб висловити і передати наступним поколінням свій колективний досвід. Кожна карта «Міфів» - це яскравий трамплін в світ нашої уяви. Ці карти надають можливість вільної гри або роботи, спрямованої на розвиток фантазії. «Міфи» - це гра без стратегії, без підрахунку очок, переможців і переможених. У неї можна грати як одному, так і парами, групами. У неї з інтересом можуть грати діти, підлітки, дорослі. При розповіданні «Міфів» немає правильних або неправильних інтерпретацій: тут уява заохочується і розвивається, а не перевіряється. Учасники гри відкривають древній скриня зі скарбами, скриня спонтанного творчості і креативності. На одне «Міф», кожен гравець по черзі витягує карту і грунтуючись на ній, розповідає історію або здійснює будь-яке дію. Таким чином, всі гравці по черзі вносять свою лепту в створення спільної історії. Кожен раз, коли колода перемішується, виникає нова унікальна історія, адже інтерпретації карт ніколи не повторюються. Таким чином, гра в розповідання історій за допомогою «Міфів», ніколи не набридне і не застаріє. Ще одним джерелом натхнення можуть послужити карти «Сага», також написані художницею Елі Раман. Вони можуть стати відмінним доповненням «Міфів». Ці дві колоди легко можуть використовуватися разом. Карти «Міфи» дають можливість тренувати уяву, розважатися і грати. Незалежно від того, як ви збираєтеся використовувати карти, будь ласка, пам'ятайте ці рекомендації:    

Не обов'язково бути буквальним в інтерпретації карти. Зображення на ній може розглядатися як символ або метафора.    

Для натхнення зверніться до магії дитинства: чарівна паличка, магічне зілля, заклинання, допоможуть вам у створенні історій.     Мистецтво є основою для творчості - надайте повну свободу своїм асоціаціям. Постарайтеся бути максимально щирими.   

  Уникайте складних сюжетів. Проста сюжетна лінія більш кумедна, і за нею легше стежити.    

Утримуйтеся від інтерпретації або реинтерпретации карти іншого гравця. Ні «неправильних» відповідей або історій.    

Розповідайте історію в теперішньому часі і описувати події «в русі» та динаміці. Робота в групі йде краще, якщо гравці реагують на обрану карту спонтанно, використовую більше свою фантазію, ніж логіку.   

Уникайте тривалих монологів. Надавайте можливість всім учасникам включитися в гру.  

Не соромтеся відсортовувати будь-які карти, які ви з будь-якої причини вважаєте невідповідними. Під час гри кожен може поміняти обрану карту або пропустити хід без пояснення причин. Для канадського художника Елі Рамана «Міфи» і «Сага» довгий час були найголовнішими подіями в його творчості. Міфи є колективною мрією людської культури, вони є відповіддю людей на ті питання, з якими вони стикаються в процесі їх існування в соціумі. Навіть в наші дні ми до сих пір продовжуємо створювати ці «Міфи» і «Саги». Міфи є квінтесенцією людського досвіду, накопиченого в різних культурах. Вони відображаються в міфах, як в дзеркалі. Схожі теми, лише «одягнені в різні сукні», можна побачити в міфах різних народів. Кожна карта відображає якийсь аспект казкової історії. Це гра полягає в створенні своїх власних міфів, а не в спробах розгадати в картах давно відому казку. Іноді здається, що деякі зображення збивають нас з пантелику. Вони можуть бути чимось схожі на камінь спотикання. Ці карти створюють перешкоди для спокійного і гладкого перебігу історії. Несподівана ситуація кидає виклик нашому творчому потенціалу і вносить свіжий струмінь в наші асоціації. «Міфи» були створені для того, щоб залучити нас в створення сьогоднішньої міфології. Той факт, що в створенні 55 карт колоди були використані міфи і легенди попередніх поколінь, полегшує нашу задачу по опису сучасного досвіду в термінах колективної мрії людської культури. Ці традиції як і раніше є для сучасної людини джерелом натхнення і сили. Кожна історія, створена за допомогою «Міфів» буде новою, унікальною і особистої. Для цієї гри не існує ніяких твердих правил.

Автор
Морітц Егетмейер
Кількість карт
55
Країна виробник
Україна

Відгуки МАК Mythos (Міфи)

Рекомендовані товари

01027020
Метафоричні карти Saga

55 Оповідальних карт: Розповіді та Казки. Ці 55 художніх листівок, намальованих Ely Raman,..

01027047
Метафоричні карти для саморозвитку. Десять ступенів Дзен (методичка + карти). Палагін В., Гаврилова Н.

Дані метафоричні карти є цінним інструментом в роботі над собою, оскільки вони дозволяють ..

01027255
Метафоричні асоціативні карти "Незрима сила сім'ї", українська

Ця колода унікальна тим, що створена командою із 36 авторів.Кожен із авторів вклав у неї с..

01027254
Метафоричні асоціативні карти "Незрима сила сім'ї"

Ця колода унікальна тим, що створена командою із 36 авторів.Кожен із авторів вклав у неї с..

МАК Mythos (Міфи) МАК Mythos (Міфи) МАК Mythos (Міфи) МАК Mythos (Міфи) МАК Mythos (Міфи)