• Ваш кошик порожній!

Задзеркаллі водної гладі МАК

Артикул:01027073
Немає відгуків
Задзеркаллі водної гладі МАК
780 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Задзеркаллі водної гладі МАК

Вода - такий знайомий і водночас такий незвіданий елемент всесвіту. Вона - основа всього життя. Вона - рух, сила, благословення і в той же час, небезпека, отрута, прокляття ... Тільки це дивне творіння може швидко трансформуватися, знаходячи абсолютно нові характеристики та образи.

Як же це схоже на внутрішній стан людини: під впливом зовнішніх факторів або "киплячо" в своїх власних берегах, людина перетікає з тихих гаваней наповнених сонячним світлом, в дикі непрохідні морські простори, що трощить все суду впевненості і стабільності, що потрапляють в них. А ще мить і ти летиш слідом за водоспадом вниз зі скелі, де тільки невідомість зустрічає тебе.
Чим для тебе буде вода? Цілющим еліксиром, що дарує життя, почуття і нові можливості або всепоглинаючої безоднею, наповненою страхами, образами і ілюзіями. Чи зможеш ти в поточній ситуації розслабитися і як човен йти за течією змін, або будеш битися з даністю, як риба об стіни акваріума? Або зупинитися і стати крижаною брилою, чекаючи поки рішення саме Тебе знайде - твій варіант? Вибирай.

Постав собі запитання та поринути в водяний потік. Він винесе з плином все, що приховано від розуміння. Він змиє твої думки від страхів, сумніви, печалі і безвихідності. Вода зрошена твої насіння впевненості, сили і внутрішньої правди. Довірся.
 

Автор
Олена Качегіна

Відгуки Задзеркаллі водної гладі МАК

Рекомендовані товари

01027001
OH – колода метафоричних асоціативних карт (РОС.)

"ОН" складається з двох різних штрихів: 88 кольорових карток показують витримки з повсякде..

01027006
Persona – колода метафоричних асоціативних карт.

Автор Ely Raman, созданный от молодого до старого и из разных культур, изобразил 77 челове..

Задзеркаллі водної гладі МАК