• Ваш кошик порожній!

Йога. Безсмертя і свобода Еліаде

Артикул:0114326
Немає відгуків
345 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Йога. Безсмертя і свобода Еліаде

Книга видатного історика і феноменолога релігії Мірчі Еліаде давно стала класикою в дослідженнях такого фундаментального і унікального явища, як індійська йога. Автор представляє йогу як цілісний, багатоплановий, всеосяжний духовний універсум, різні елементи якого відповідають різним культурним рівнями, станів свідомості і навіть верствам традиційного суспільства.

Еліаде простежує витоки йоги в середовищі автохтонного, доарийского населення Індії, акцентує свою увагу насамперед на її "доклассическая" і "некласичних" відгалуженнях, стосується важливої ​​в контексті його наукової творчості зв'язку йоги з шаманизмом, проводить паралелі між індійською йогою і духовними традиціями інших регіонів світу.

Йога з специфічної школи індуїстської філософії стає у нього ініціатичних простором, в якому шукає адепт, проходячи через випробування, долучається до цінностей безсмертя і свободи та набуває статусу джіванмукта - "звільненого за життя".


Для всіх, хто цікавиться духовними традиціями Індії.

Мова
російська

Відгуки Йога. Безсмертя і свобода Еліаде

Рекомендовані товари

0114044
Бікрам йоги. Щоденник практикуючої (кольор. ілл.)

Бікрам йога – явище нове. Проте потенціал у розвиток даного методу природного оздоровлення..

Йога. Безсмертя і свобода Еліаде Йога. Безсмертя і свобода Еліаде Йога. Безсмертя і свобода Еліаде Йога. Безсмертя і свобода Еліаде Йога. Безсмертя і свобода Еліаде