• Ваш кошик порожній!

Самовчитель з Таро Х.Банцхаф

Артикул:0110394
Немає відгуків
Самовчитель з Таро Х.Банцхаф
125 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Самовчитель з Таро Х.Банцхаф

Один із найкращих самовчителів за картами Таро. Легко, зрозуміло та дієво. У цій книзі я хочу познайомити вас з одним розкладом, який залишає повну свободу дій і рішень, що запитує, на відміну від більшості "класичних" розкладів, що вимагають ставлення до себе як до категоричного оракула.

Розклад "Шлях", про який йдеться, відповідає на запитання "як мені треба поводитися далі?" у всіх галузях - у людських взаєминах, на роботі, у сенсі старих звичок та у фінансових справах, а також у будь-якій життєвій ситуації. На відміну знов-таки від інших розкладів він не так каже, "що буде", скільки показує, що ми можемо зробити в цій ситуації. Таким чином, він спонукає нас до роздумів і може підказати думаючій людині пару - трійку варіантів вирішення її проблеми, причому не темною і заплутаною мовою, як це часто буває в карткових розкладах, зрозуміти сенс яких вдається часом лише через багато часу, а цілком ясно і однозначно, тож діяти можна починати вже хоч сьогодні.

Для того, щоб користуватися цим розкладом, не потрібно ніякої підготовки. Ви просто берете 78 карт Таро (колоду) і вибираєте з них сім, які викладаєте в сім позицій згідно з наведеною схемою.

Мова
російська
Обкладинка
Увага! Зовнішній вигляд обкладинки може відрізнятися від заявленої на сайті!

Відгуки Самовчитель з Таро Х.Банцхаф

Самовчитель з Таро Х.Банцхаф