• Ваш кошик порожній!

Прянощі Борис Сахаров

Артикул:0103552
Немає відгуків
Прянощі Борис Сахаров
350 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Прянощі Борис Сахаров

"Приправи", "спеції", "прянощі" - ці слова міцно увійшли в наш кухонний ужиток, і часто ми навіть не замислюємося про їхнє справжнє значення. Насправді ж тема, що стосується спецій – їхньої історії, пряно-ароматичних якостей та тонкощів використання в кулінарії, – широка та надзвичайно цікава.

У наші дні спеції, прянощі та приправи настільки глибоко увійшли до кулінарних традицій практично всіх народів світу, що без них важко уявити їх існування. Вживання різних частин пряних рослин поступово перетворилося з кулінарної традиції на життєву необхідність. Тільки точно знаючи всі необхідні компоненти різних пряних сумішей та соусів, їх пропорції для тієї чи іншої страви, можна надати готовій їжі тонкий, вишуканий аромат, зробити її апетитною та корисною.

Книга Б. Сахарова навчить читача правильно використовувати прянощі, що є у продажу, познайомить з пряними рослинами всього світу, в тому числі і нашої країни. У збудованій на кшталт міні-енциклопедії книзі докладно описані окремі прянощі та пряно-ароматичні трави із зазначенням їх смакових особливостей та використання в кулінарії. Наведено опис понад 60 найбільш популярних прянощів і приблизно стільки ж рецептів із різних кухонь народів світу. Також у книзі представлена ​​класифікація пряних рослин. Дана праця познайомить вас із властивостями, якістю, значенням, застосуванням, нормами та правилами вживання окремих видів прянощів, наводить приклади їх поєднання з їжею та один з одним.

Мова
російська
Обкладинка
Увага! Зовнішній вигляд обкладинки може відрізнятися від заявленої на сайті

Відгуки Прянощі Борис Сахаров

Прянощі Борис Сахаров