• Ваш кошик порожній!

Таро Ангелів. Angel Tarot

Артикул:0501046
Немає відгуків
Таро Ангелів. Angel Tarot
1400 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Таро Ангелів. Angel Tarot

Вперше в історії сила Шем ХаМефораша була поділена з усіма, хто цікавиться таємницями цих небесних створінь, таємницями, які раніше зберігалися в стародавніх магічних гримуарах і незрозумілих релігійних текстах.

Викликаючи цих вищих ангельських істот через їхні відповідні символи, ви можете відкрити їх справжню силу. Більше, ніж просто пророчі та проникливі інструменти, у поєднанні з наданими печатками виклику та пентаклями, дев’ятьма хорами ангельської ієрархії та оригінальними божественними іменами ви можете викликати справжню енергію цих священних істот у своє життя.

Ідеально підходять для тих, хто хоче вийти за рамки звичайного Таро, ці карти познайомлять вас із божественними істотами, які спускаються з небес, приносячи свою любов, цілющу енергію, мудрість і багатство.

Знайдіть інтимні обійми в «Закоханих» з Архангелом Ханіелем, подолайте випробування в «Колісниці» з Архангелом Михаїлом, відкрийте для себе скарби світу з Дамабією або вимагайте божественного правосуддя від Каліеля.

 

За допомогою ангельських Таро окультист Тревіс МакГенрі розкриває справжні форми стародавніх ангельських істот і пропонує неймовірний інструмент, щоб викликати їхню велич для нашої допомоги та священного віщування.
Автор і оккультист Тревіс МакГенрі, автор Оккультного Таро, створили нову колоду Таро Ангелов —  традиційну колоду карт ангелів. 72 ангела Каббали (або Шем ХаМефораш) — надзвичайно могутні небесні істоти, які надають допомогу смертним, а також створюють свої адські собрати, 72 демони Гоетії.

Країна виробник
Австралія
Мова
англійська

Відгуки Таро Ангелів. Angel Tarot

Таро Ангелів. Angel Tarot