• Ваш кошик порожній!

Таро Магії Кристалів - The Crystal Magic Tarot

Артикул:050194
Немає відгуків
1250 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Таро Магії Кристалів - The Crystal Magic Tarot

Колода та путівник Таро Crystal Magic розширює використання Таро за межі самосвідомості та передбачень майбутнього у світ прояву та встановлення намірів.

 

Ця колода Таро із 78 карт створена не для пояснення вашої долі, а для того, щоб керувати нею. Досліджуйте, проясніть і візьміть у руки свою долю та виявіть, що ви хочете, щоб сталося у вашому житті. Поєднання Таро (наміри та ідеї) і кристалів (енергія та сила) є потужним і досі відносно не дослідженим.

 

Кожна картка чудово проілюстрована та буде пов’язана з кристалом, який підсилює або захищає вас від його енергії. Хороша новина полягає в тому, що читачам не обов’язково мати 78 кристалів, оскільки всі енергії кристалів широко позначені кольорами, тож поки у них є приблизно 12 різнокольорових кристалів, ви все ще можете грати разом! А якщо ви цього не зробите, у наборі буде пояснено, як ви можете збирати «дикі камені» різних кольорів і як заряджати їх, як кристали.

 

Ця динамічна потужна колода дасть вам змогу орієнтуватися у всесвіті, керувати своїм життям і демонструвати своє ідеальне майбутнє. На що ти чекаєш?

Комплектація
78 карт + інструкція англ. мовою
Країна виробник
Велика Британія
Мова
англійська

Відгуки Таро Магії Кристалів - The Crystal Magic Tarot

Таро Магії Кристалів - The Crystal Magic Tarot Таро Магії Кристалів - The Crystal Magic Tarot Таро Магії Кристалів - The Crystal Magic Tarot Таро Магії Кристалів - The Crystal Magic Tarot Таро Магії Кристалів - The Crystal Magic Tarot