• Ваш кошик порожній!

Таро мандрівника | Wanderer's Tarot (колода з 78 карт із розкладним посібником)

Артикул:0501323
Немає відгуків
1850 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Таро мандрівника | Wanderer's Tarot (колода з 78 карт із розкладним посібником)

Таро Мандрівника, народжене бажанням мати колоду Таро, зосереджену на жіночій мудрості та стихійній енергії, надихає нас, коли ми стикаємося з безпрецедентними змінами та можливостями трансформації.

 

«Ці карти залучають вас, як ніхто. Схоже, що ця колода накладає на вас дуже тихе, дуже тонке заклинання. Воно натягує пелену на очі, а потім розплутує її, нитка за ниткою». — Бет Мейден, Маленьке червоне Таро

 

«Натхненний природою та космосом Таро мандрівника Кейсі Забала — це відьмацька колода з похмурою жіночністю». —Елізабет Крон, журнал Sabat

 

особливості:

78 великовагових карток із посрібленими краями

Розкішний ящик з відкидною кришкою

Гарний дизайн всередині та зовні

Розкладний лист-довідник

 

Таро мандрівника — це не лише інструмент для ворожіння, а й шлях до духовної практики, ритуал догляду за собою та спосіб зв’язатися зі своєю особистою магією.

 

Карти засновані на традиційній символіці Таро, яка була перетворена потребою в жіночому розумінні та пробудженні. Для магів ці карти говорять про наші магічні інструменти та талісмани. Набір Місяців (Кубків), Камінь (Пентаклі), Ножів (Мечів) і Пір’я (Жезлів) приведе вас до глибшого розуміння вашої особистої сили — емоційної, матеріальної, ментальної та пристрасної.

Виробник
Weiser Books
Мова
англійська

Відгуки Таро мандрівника | Wanderer's Tarot (колода з 78 карт із розкладним посібником)

Таро мандрівника | Wanderer's Tarot (колода з 78 карт із розкладним посібником) Таро мандрівника | Wanderer's Tarot (колода з 78 карт із розкладним посібником) Таро мандрівника | Wanderer's Tarot (колода з 78 карт із розкладним посібником) Таро мандрівника | Wanderer's Tarot (колода з 78 карт із розкладним посібником) Таро мандрівника | Wanderer's Tarot (колода з 78 карт із розкладним посібником)