• Ваш кошик порожній!

Таро Ведьм Эллен Дуган (Witches Tarot)

Артикул:0205038
Немає відгуків
1650 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Таро Ведьм Эллен Дуган (Witches Tarot)

Еллен Дуган відома як сильний медіум і ясновидець. Колода Таро Відьом створена нею на основі класичного Таро Уейта, проте у звичні образи вплетені магічні символи та елементи, що мають певне значення. Кожна карта продумана та опрацьована до дрібниць. Чаклунська атмосфера, створювана колодою Еллен Дуган, робить її незамінним інструментом не тільки для передбачень, але й для магічних ритуалів.
Деякі карти змінили традиційні назви, щоб гармонійніше влитися в концепцію Таро для сучасної відьми: Смерть стала Темною Стороною, Колесо Фортуни – Колесом Року, а Страшний Суд – Кармою.
Розклади, які ви знайдете в інструкції з роботи з колодою, допоможуть використовувати це Таро не тільки для ворожіння, але й у магічних ритуалах.
Автор
Ellen Dugan
Видавництво
Llewellyn
Кількість карт
78 карт, книга 312 стр
Розмір мапи
70 × 127 мм
Художник
Mark Evans

Відгуки Таро Ведьм Эллен Дуган (Witches Tarot)

Таро Ведьм Эллен Дуган (Witches Tarot) Таро Ведьм Эллен Дуган (Witches Tarot) Таро Ведьм Эллен Дуган (Witches Tarot) Таро Ведьм Эллен Дуган (Witches Tarot) Таро Ведьм Эллен Дуган (Witches Tarot) Таро Ведьм Эллен Дуган (Witches Tarot) Таро Ведьм Эллен Дуган (Witches Tarot) Таро Ведьм Эллен Дуган (Witches Tarot)