• Ваш кошик порожній!

Майстер-вчитель Кришталевий оракул|Master Teacher Crystal Oracle

Артикул:0205035
Немає відгуків
1300 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Майстер-вчитель Кришталевий оракул|Master Teacher Crystal Oracle

Духовні провідники, відомі як головні вчителі кришталеві деви, подарували цей могутній оракул людству як благословення від кристального королівства. Вони пропонують ці картки як інструмент, з яким ви зможете працювати, коли ви станете сильнішими, усвідомлюєте себе та свідомі у своєму повсякденному житті. Енергія кристалів і карт діє як відображення того, де ви перебуваєте емоційно, ментально, духовно та фізично, і допоможе вам інтегрувати майстерність у своє життя заземленим і тривалим способом.

Колода складається з 22 кристалів оригінального головного вчителя та додаткових 11, які були створені спеціально для цього оракула. Деви пропонують свої ліки, мудрість і керівництво через колоду та живі в картах, тож вас заохочують тісно співпрацювати з ними, щоб отримати максимальну користь від цього священного інструменту. Карти пропонують божественне керівництво, підтвердження, знаки та більш глибоку ясність щодо можливих викликів або ситуацій, з якими ви зараз стикаєтеся. Ви можете звернутися до колоди, якщо вам потрібне підтвердження щодо конкретної проблеми чи відповіді на запитання, або якщо ви просто прагнете глибше усвідомити та зцілити своє життя.

Чудовий інструмент, який допоможе вам зорієнтуватися в труднощах життя, заохотить і підтримає вас у пробудженні та активізації майстра всередині.

Кількість карт
33 карти із золотистим обрізом + інструкція англійською мовою 144 ст
Країна виробник
Англія

Відгуки Майстер-вчитель Кришталевий оракул|Master Teacher Crystal Oracle

Майстер-вчитель Кришталевий оракул|Master Teacher Crystal Oracle Майстер-вчитель Кришталевий оракул|Master Teacher Crystal Oracle Майстер-вчитель Кришталевий оракул|Master Teacher Crystal Oracle Майстер-вчитель Кришталевий оракул|Master Teacher Crystal Oracle Майстер-вчитель Кришталевий оракул|Master Teacher Crystal Oracle