• Ваш кошик порожній!

Карти Оракул Легенда про чарівника The Legend of the Wizard Oracle

Артикул:9420023
Немає відгуків
250 грн
Liqpay
Оплата LiqPAY
online на сайті
 
Забрати з магазину
Забрати з магазину
Адреса: м.Одеса, вул.Жуковського 17
 
Нова пошта по Україні
Нова пошта
по Україні та за кордон
від 70 грн ok
Укрпошта
Ukrposhta
по Україні та за кордон
від 45 грн ok

Опис Карти Оракул Легенда про чарівника The Legend of the Wizard Oracle

Розмір карти 10,2 * 6см.

Оракул Ленорман Легенда про чарівника - це унікальна колода карт, яка уособлює чарівний світ магії та відкриває двері до таємничого усвідомлення. Ця колода створена з метою допомогти вам отримати відповіді на ваші питання, розкрити потенціал та пролити світло на ваш шлях. Колода Wizard Laird складається з 39 карт, кожна з яких має власну символіку та зображення, що відображають різні аспекти магії, чаклунства та енергетичного поля. Кожна карта має глибокий символізм, що дозволяє розкрити внутрішній світ, з'єднатися зі своїм внутрішнім магом та використовувати свою інтуїцію та магічні здібності.

Оракул Ленорман Wizard Laird допомагає вам розширити свідомість, засвоїти магічні знання та розкрити свої потенційні здібності. Вона дає вам доступ до мудрості древніх чарівників та допомагає вам відкрити нові горизонти у своєму житті. Завдяки колоді "Легенда про чарівника" ви зможете розібратися у складних ситуаціях, набути внутрішнього миру та гармонії, а також отримати важливі вказівки та поради для подальшого розвитку. Це потужний інструмент для внутрішнього пізнання, саморозвитку та розширення своїх можливостей.

Відкрийте двері у світ магії та мудрості з колодою "Wizard Laird" і дозвольте собі поринути у чарівну атмосферу, де ви зможете знайти відповіді, розкрити свою внутрішню силу та стати справжнім магом свого життя.

Відгуки Карти Оракул Легенда про чарівника The Legend of the Wizard Oracle

Карти Оракул Легенда про чарівника The Legend of the Wizard Oracle Карти Оракул Легенда про чарівника The Legend of the Wizard Oracle Карти Оракул Легенда про чарівника The Legend of the Wizard Oracle Карти Оракул Легенда про чарівника The Legend of the Wizard Oracle Карти Оракул Легенда про чарівника The Legend of the Wizard Oracle